Champion of Champions Leszno 2020

Dnia 23.02.2020 wzięliśmy udział w wystawie championów w Lesznie. Sędziowała nas Lisbeth Mach (CH) i Khaleesi O'Dexter Virta Valo Fci, prowadzona przez handlerkę Paulinę Szymańską zdobyła:

Lokata:1

Ocena: Doskonała

Wnioski: CWC/CAC (1/4 Grand Championa Polski)

Tytuły: Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Płci Przeciwnej.

CHAMPION LITWY!!!

W dniach 27,28 i 29.09. wzięliśmy udział w międzynarodowych wystawach w mieście Połąga na Litwie, czego efektem jest zdobycie tytułu Championa Litwy przez Khalusie, na podstawie oceny przyznanej przez panią sędzinę Tanye Ahlman-Stockmari (Finlandia). Dodatkowo był to handlingowy debiut Agnieszki. 

 

Dnia 14.04.2019 wzięliśmy udział w 10. Internationale Rassehunde-Ausstellung Chemnitz 2019. Khaleesi razem z jej handlerem Pauliną Szymańską pokazała klasę i zdobyła:
Khaleesi O'dexter Virta Valo FCI, 1/1, exc, VDH CWC, Club CWC, CACIB, BOS. Jesteśmy bardzo dumni z występu naszej księżniczki. Wynik ten oznacza,  że rozpoczęliśmy Championat Niemiec i Championat Międzynarodowy.

zzzzzzzzzzzzzzzzz.jpg

badania oczu

17/03/2019

Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu wczorajszym Khaleesi wzorowo przeszła badanie oczu. Wszystkie wyniki są doskonałe.

Oczy i gonioskopia czyste, 2019 ECVO

CHAMPION POLSKI 

17/02/2019

W trakcie IX Nocnej Wystawy Psów Rasowych w Bydgoszczy Khaleesi O'Dexter Virta Valo FCI startowała w klasie pośredniej i zdobyła:
I miejsce, 🥇złoty medal, ocenę doskonałą oraz wniosek CAC/CWC, co oznacza że... Khaleesi ukończyła Championat Polski!!!

Dzięki Paulina!!!!

STRONA16.jpg